Webmaster: Carle Cambré  carle.cambre@telenet.be

over deze website

SPORTREGIO NOORDERKEMPEN -  Filip Daniels  - 014 44 33 22  - sportregionoorderkempen@gmail.com


ARENDONK - Tom Severijns - 014 40 90 91  - tom.severijns@arendonk.be

BAARLE-HERTOG -  Ann Pelmans -  014 69 80 70 - gemeente@baarle-hertog.be

BEERSE - Ilse Huibrechts  - 014 61 47 24 -  ilse.huibrechts@beerse.be

HOOGSTRATEN -  Rie Voet -  03 340 19 51 -  sport@hoogstraten.be

LILLE - Wim Bosschaerts -  014 88 20 10 -  wim.bosschaerts@lille.be

MALLE -  Roy Van Der Linden -  03 310 05 44 -  roy.van.der.linden@malle.be

MERKSPLAS -  Els Van Schaeren -  014 63 94 43 -  sport@merksplas.be

OUD-TURNHOUT -  Rudy Loos 014 45 37 37 -  rudy.loos@oud-turnhout.be

RAVELS -  Nick Heyns -  014 65 41 65 -  nick.heyns@ravels.be

RIJKEVORSEL -  Stijn Van Gestel -  03 340 00 36  - sportdienst@rijkevorsel.be

TURNHOUT -  Laure Aerts -  014 44 33 32 - sportdienst@turnhout.be

VOSSELAAR -  Micky Leconte -  014 60 08 42 -  micky.leconte@vosselaar.be


De gemeenten Arendonk, Baarle-Hertog, Beerse, Lille, Malle, Merksplas, Oud-Turnhout, Ravels, Rijkevorsel, Vosselaar en de steden Hoogstraten en Turnhout hebben zich verenigd in de interlokale vereniging Sportregio Noorderkempen ILV. Deze sportregio richt zijn sportaanbod vooral naar doelgroepen die gemeenten alleen vaak moeilijker kunnen bereiken: jeugd, volwassenen en personen met een handicap. Woon je in deze sportregio en ben je ouder dan 12 jaar of heb je een handicap? Dan heeft de sportregio Noorderkempen voor jou een uitdagend sportaanbod zoals dit criterium NOORDLOPER.


Als inwoner van onderstaande gemeentes kan U terecht voor alle info over de NOORDLOPER of  over SPORTREGIO NOORDERKEMPEN ILV in het algemeen op onderstaande adressen en e-mails of ga naar CONTACT

Overzicht ondersteunende sportdiensten